Strona główna serwisu Gazeta Policyjna

Wszystko zagrało

Aktualny numer

 • Doskonalenie zawodowe
  Kurs na stoku
  Zjeżdżam na nartach. Jest pięknie, a ja mknę. Chcę jeszcze szybciej, ale jakieś ofermy pchają mi się pod deski. „Z drogi, śledzie!”. Nagle lód… Otwieram oczy. Dlaczego leżę i skąd ten ból nogi? Nie mogę się podnieść, a nawet ruszyć. Leżę na plecach i jest mi coraz zimniej. Ktoś do mnie podjeżdża, pochyla się nade mną. Pod słońce nie widzę twarzy, tylko napis na kurtce: „Policja”.
 • Kraj
  Benemerenti dla fundacji
  Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach została uhonorowana statuetką Benemerenti przyznawaną przez Ordynariat Polowy Wojska Polskiego.
 • Technika i sprzęt
  Polska pomoc dla Ukrainy
  W porozumieniu z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, z inicjatywy Komendy Głównej Policji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych dofinansowało projekt zgłoszony przez Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji pn. „Gromadzenie materiału dowodowego za pomocą skanerów laserowych 3D w trakcie oględzin miejsc zdarzeń będących wynikiem katastrof, ataków terrorystycznych lub działań wojennych” na kwotę 623 043,60 zł.
 • Doskonalenie zawodowe
  Turnieje a.d. 2024
  Turnieje wiedzy i umiejętności zawodowych, które w ubiegłym roku wróciły po pandemii COVID-19 do policyjnego kalendarza, zostaną również zorganizowane w 2024 roku, choć z pewnymi modyfikacjami.

Archiwum