Strona główna serwisu Gazeta Policyjna

Wszystko zagrało

Aktualny numer

 • Kraj
  Sitko i czajnik to podstawa
  Rozmowa z dr. Pawłem Leśniewskim, byłym specjalistą techniki kryminalistycznej, biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu w dziedzinie kryminalistyki o specjalności: identyfikacja i ujawnianie śladów entomologicznych, autorem poradnika dla techników kryminalistyki „Entomologia sądowa. Identyfikacja i zabezpieczenie śladów entomologicznych”.
 • Policjanci ratują
  Odznaczeni za narażenie życia
  Medal imienia podkomisarza Policji Andrzeja Struja to wyjątkowe odznaczenie przyznawane policjantom za podjęcie poza służbą czynności ratowania życia lub zdrowia ludzkiego albo mienia z narażeniem własnego życia lub zdrowia oraz za podjęcie w czasie służby czynności ratowania życia ludzkiego ze szczególnym narażeniem własnego życia lub zdrowia.
 • Doskonalenie zawodowe
  Turnieje a.d. 2024
  Turnieje wiedzy i umiejętności zawodowych, które w ubiegłym roku wróciły po pandemii COVID-19 do policyjnego kalendarza, zostaną również zorganizowane w 2024 roku, choć z pewnymi modyfikacjami.
 • Technika i sprzęt
  Polska pomoc dla Ukrainy
  W porozumieniu z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, z inicjatywy Komendy Głównej Policji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych dofinansowało projekt zgłoszony przez Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji pn. „Gromadzenie materiału dowodowego za pomocą skanerów laserowych 3D w trakcie oględzin miejsc zdarzeń będących wynikiem katastrof, ataków terrorystycznych lub działań wojennych” na kwotę 623 043,60 zł.
 • Kraj
  Pod skrzydłami fundacji
  Rozmowa z mł. insp. w st. spocz. Ireną Zając, prezes Zarządu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Archiwum