Strona główna serwisu Gazeta Policyjna

Historia jednego zdjęcia

Aktualny numer

 • Tylko służba
  Nowe siedziby policji
  Szef polskich policjantów wyraził przekonanie, że inwestycja oraz budowa nowej siedziby pilskiej jednostki są ważne nie tylko dla samych funkcjonariuszy, ale również dla mieszkańców
 • Tylko służba
  e-Crime Scene po raz drugi
  14 i 15 grudnia 2021 r. Studenckie Koło Nauk Kryminalistycznych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zorganizowało 2. edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej e-CRIME SCENE pt. „Dowody w kryminalistyczno-prawnym ujęciu”.
 • Pierwsza pomoc
  Oby więcej takich szkoleń
  Stanowczo za rzadko policjanci i inne służby mundurowe mają możliwość szkolenia się z ratownictwa medycznego w specjalnie do tego przygotowanych centrach symulacji medycznej.
 • Szkolenia
  Wygrać kolejny bój
  Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku szkolili swoich kolegów pograniczników z placówki w Kuźnicy. Pomysł zorganizowania im ćwiczeń w sytuacji zagrożenia ze strony agresywnego tłumu zrodził się w boju.
 • Tylko służba
  ExDS wyzwanie i zagrożenie
  Termin „Excited Delirium Syndrome” (ExDS) charakteryzuje potencjalnie śmiertelny stan organizmu, w którym występują skrajne pobudzenie osoby i majaczenie, często połączone z agresywnym zachowaniem, wysoką tolerancją na ból, ekstremalną siłą i wytrzymałością fizyczną oraz skrajną hipertermią

Archiwum