Strona główna serwisu Gazeta Policyjna

Nocne pływanie na Pradze

Już w najbliższy piątek 21 stycznia na pływalni Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Prawy Brzeg” na warszawskiej Pradze (ul. Jagiellońska 7) odbędzie się Nocny Maraton Pływacki ZIMA 2011. Wystartują w nim m. in. drużyny: WOPR, MON, Paraolimpijczyków i Policji.

Każda drużyna składa się z pięciu zawodników, w tym jednej kobiety. Każdy ma do przepłynięcia 500 m. Gdy skończy ostatni zawodnik, zaczyna płynąć znowu pierwszy. I tak prze dwie godziny. Wygrywa drużyna, która w tym czasie pokona najdłuższy dystans.

Zawody mają charakter charytatywny. Sponsorzy za każdy przepłynięty kilometr wpłacą 20 zł na Dom Samotnej Matki i Dziecka przy OPS Dzielnicy Praga Północ.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Na trybunach zasiądą też osobistości ze świata sportu, polityki oraz aktorzy scen polskich. Początek imprezy o godzinie 22:00. Po północy przewidziana jest licytacja gadżetów sportowych z autografami polskich sportowców, z której dochód zostanie także przekazany na rzecz praskiego domu samotnej matki.

P.Ost.