Informacje
RSS

 • 22.02.2019

  Uwaga! Hezbollah!

  Uwaga! Hezbollah!

  W połowie lutego w Warszawie ma się odbyć konferencja w sprawie pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. Jednym z zagadnień ma być program rakietowy i nuklearny Iranu. Władze tego państwa dość stanowczo wyraziły niezadowolenie z samego faktu organizacji konferencji, jak i z roli Polski w planowanym przedsięwzięciu. A specjaliści od bezpieczeństwa jak słyszą Iran, to myślą Hezbollah.

  Uwaga! Hezbollah!
 • 21.02.2019

  HISTORIA

  HISTORIA

  Policyjne kalendarium

  HISTORIA
 • 20.02.2019

  W kraju bratanków

  W kraju bratanków

  Jesienią ubiegłego roku zaczęliśmy cykl rozmów z akredytowanymi zagranicą oficerami łącznikowymi polskiej Policji. Dziś na naszych łamach podinsp. Bogusław Kołdys, oficer łącznikowy na Węgrzech, radca w Ambasadzie RP w Budapeszcie.

  W kraju bratanków
 • 19.02.2019

  Jubileusz

  Jubileusz

  15 stycznia br. w siedzibie księży pallotynów na warszawskiej Pradze odbyła się uroczystość związana z jubileuszem 40-lecia święceń kapłańskich ks. Jana Kota SAC, naczelnego kapelana Policji.

  Jubileusz
 • 19.02.2019

  Pomyłka temidy?

  Każdy system prawny obarczony jest ryzykiem popełnienia pomyłki sądowej. Skala tego zjawiska jest trudna do oszacowania, gdyż znane są tylko przypadki stwierdzone. Raport Forum Obywatelskiego Rozwoju z 2012 r. pt. Przyczyny niesłusznych skazań w Polsce wskazuje, że w latach 2007–2009 w 83 przypadkach stwierdzono takie skazania. Łączna kwota wypłaconych odszkodowań w tych sprawach wyniosła 1 887 794,00 zł.

  Pomyłka temidy?

Archiwum

Nasze galerie

  V Ogólnopolska Liga Strzelecka

  ?

  Pływacy dla kolegi

  ?

  Garda 2018

  ?

  Polska Policja Dziś

  ?

  Warszawa z Policyjnego Mi-8

  ?

  Numery specjalne

  Wiadomości z policja.pl

  Przydatne w służbie
  Dobór
  Biało Czerwona
  Nasze okładki