Prośba o finansowe wsparcie dla Marcelinki

Marcelinka urodziła się jako wcześniak ważyła zaledwie 1100gr, mierzyła 40 cm. Dostała po urodzeniu 3 punkty w skali Apgar. Na skutek niedotlenienia mózgu cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe czyli niedowład spastyczny cztero-kończynowy.

  • Marcelinka
    Marcelinka

Marcelinka jest inteligentną ciekawą świata, pełną energii dziewczynką. Pomimo swych 7 lat wie, że nie jest zdrowym dzieckiem do tej pory nie chodzi nawet nie jest w stanie samodzielnie stanąć na nóżkach, porusza się na czworakach. Córeczka jest rehabilitowana od momentu gdy postawiono diagnozę. Na szczęście widać efekty rehabilitacji jest silniejsza i sprawniejsza. Aby rehabilitacja przynosiła skuteczniejsze efekty dodatkowo jest leczona (botoxem) toksyną botulinową która zmniejsza napięcie mięśni.

My jako rodzice robimy wszystko co w naszej mocy by zapewnić dziecku odpowiednią i fachową opiekę i rehabilitację. Niestety są to ogromne koszta. Leczenie i rehabilitacja pochłaniają ogromne fundusze które przerastają możliwości naszej rodziny.

Marcelinka ma duże szanse że zacznie chodzić ale podstawowym warunkiem jest systematyczna i fachowa rehabilitacja. Jedną z form leczenia usprawniającego jest udział w turnusach rehabilitacyjnych pełen koszt takiego turnusu dwutygodniowego wynosi od 3,000 - 7000 zł, a córeczka wymaga 5-6 turnusów w roku jest to dla nas bariera nie do pokonania.

W związku z powyższym zwracam się z gorącą prośbą do Państwa o wsparcie finansowe które pomoże nam realizować program terapeutyczny. Bez Państwa pomocy rehabilitacja naszej córeczki jest niemożliwa.

Każda forma pomocy finansowej jest dla nas kolejną szansą na osiągnięcie pełnej sprawności przez Marcelinkę i uniknięcie kalectwa. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę, która pomoże Marcelince w wykorzystaniu szansy na powrót do zdrowia i samodzielnego życia.

Można odwiedzić stronę ośrodka rehabilitacyjnego gdzie córka jest najcześciej rehabilitowana

http://www.zabajka.home.pl/zabajka2.html

Wpłaty można kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 2306 - Dziuba Marcelina - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Wszystkim Darczyńcom z całego serca dziękujemy
Agnieszka i Michał
rodzice Marcelinki

Dane teleadresowe:
Agnieszka Dziuba
Okaliniec 29
89-340 Białośliwie
Tel.: 0 693 575 275

Fakt że nasza córeczka jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Program zdążyć z pomocą" można sprawdzić pod adresem: http://www.dzieciom.pl/2306- można tam znaleźć potwierdzenie, że powyższe konto należy do Fundacji.

 

Pliki do pobrania

A
A+
A++
Powrót
Drukuj
PDF
Powiadom
Ocena: 4.5/5 (4)

Data publikacji 01.06.2009